• -20%
Kołdra pikowana Super puszysta 200x220

Kołdra puszysta całoroczna 200x220

30% bardziej puszysta i 2x trwalsza

Wypełnienie HCS: Posiada wypełnienie o gęstości 300g/m² z włókien HCS, co gwarantuje niezrównaną miękkość i komfort użytkowania.

Poszycie Mikrofibra: Wykonana z wysokiej jakości mikrofibry, co zapewnia jedwabistą miękkość oraz przyjemne w dotyku doznania podczas snu.

Pikowanie Twist: Pikowanie w technologii Twist zapewnia równomierne rozłożenie wypełnienia, eliminując możliwość jego przesuwania się wewnątrz kołdry i tworzenia się zbitego obszaru, co pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury ciała przez całą noc.

114,90 zł - 20%
143,62 zł
Brutto
Ilość

SUPER PUSZYSTA KOŁDRA ROZMIAR 200X220

Zaawansowana technologia DreamiumⓇ sprawia, że nasza kołdra to absolutny must-have dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy komfort snu. Klasyfikowana jako produkt PREMIUM, gwarantuje ona niezrównaną puszystość oraz wyjątkowe ciepło, przewyższające o nawet 20% standardowe produkty tego typu.

kołdra 200x220

Technologia DreamiumⓇ to nie tylko gwarant niezrównanego komfortu, ale także prezentacja wyjątkowych wzorów pikowania, dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki starannemu wykończeniu, nasza kołdra nie tylko przyciąga wzrok swoim estetycznym designem, lecz również zapewnia trwałą jakość, która będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat nieprzerwanej przyjemności snu.

puszysta kołdra 200x220

Nasze unikalne wzory pikowania zostały stworzone z myślą o prawdziwych pasjonatach snu, zapewniając nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność. Dzięki innowacyjnemu wykończeniu, nasza kołdra zdobywa aż o 30% więcej puszystości, co sprawia, że każda noc spędzona pod nią staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Specyficzne kody

Napisz swój komentarz !

Ocena 
Karol
2024-03-20

Wszystko się zgadza

dobrze szyta i puszysta jak w opisie.

Ocena 
Arek
2024-03-20

wszystko gra

kołdra się sprawdza

Ocena 
Jowita
2024-03-20

Kołdra 220x200

Alale się cieszę. W końcu towar, który mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo dobra kołdra

Ocena 
Grażyna Pec
2024-03-20

polecam !

inne nie mają podjazdu. ŚWIETNA KOŁDRA

Ocena 
Katarzyna W.
2024-03-20

No idealna.

Puszysta lekka otulająca . <br /> Cenowo ok<br /> Ładne solidne opakowanie.<br /> Polecam

Ocena 
Wiktoria
2024-03-20

Super produkt

ta kołdra jest najlepsza jaką miałam